Ventspils Tehnikuma topošo automehāniķu iedvesmas brīdis

met
20190305_162104

2019. gada 5.martā, PIKC “Ventspils Tehnikums” skolas aktu zālē notika seminārs, kuru vadīja Mārtiņš Aleksandrovičs, kurš savas karjeras sākumposmā bija izteikts asu izjūtu cienītājs, divkārtējais čempions MX1 klasē, kurš vairākkārt pārstāvējis valsti Nāciju motokrosā Latvijas izlasē, piedalījies FMX šovos visā pasaulē, bet šobrīd ir LMT Autosporta Akadēmijas mentors un skolu kartinga kausu vadītājs.

Seminārs “Auto prieks” notika pēc pašu jauniešu iniciatīvas un izteiktajām vēlmēm. Tādēļ Tehnikums uz semināra vadīšanu uzaicināja sabiedrībā zināmu ekstrēmo sporta veidu cienītāju un mentoru – Mārtiņu Aleksandroviču. Sportists stāstīja par savu dzīves gājumu, veiksmēm un neveiksmēm, par sportista karjeras veidošanu, par mērķu izvirzīšanu un sapņu piepildīšanu, par zvaigžņu slimību un to ietekmi uz draugiem un sportista sacensību rezultātiem, un vēl daudz citus jauniešiem noderīgus dzīves pieredzes stāstus. Tehnikuma Autotransporta programmu jaunieši bija ļoti ieinteresēti, aktīvi iesaistījās sarunā un uzdeva sev interesējošus jautājumus. Par šo tikšanos īpaši priecājās Ventspils Tehnikuma kartinga komandas pārstāvji.

Šāds seminārs sniedz Tehnikuma audzēkņiem papildus zināšanas un pieredzi, vēlreiz uzsverot to, ka mācības šodienā ļoti ietekmē katra paša karjeru nākotnē.

Pasākums notika ar projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu.

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*