Karjeras attīstības atbalsta pasākumi Ventspils Tehnikumā 2018./2019. m.g. 1.pusgadā

ieguldijums

Ventspils Tehnikumā jau no 2017.gada novembra sākuma tiek īstenoti pasākumi, kas saistīti ar noslēgtā sadarbības līguma ar Valsts izglītības attīstības aģentūru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu. Projekta specifiskais atbalsta mērķis ir uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs.

Projekta ietvaros 2018./2019. mācību gada 1.pusgada laikā Ventspils Tehnikumā jau notikuši 6 karjeras attīstības atbalsta pasākumi.

Tehnikuma audzēkņi ir apmeklējuši izstādi – starptautisko mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu un jauno tehnoloģiju izstādi “TECH INDUSTRY 2018”, kas ir labākā vieta, kur iepazīt izvēlētās profesijas un nozares jaunākās inovācijas un veidotu izpratni par nozares strauji mainīgo darba tirgu.

Ar Karjeras attīstības atbalsta projekta finansiālu atbalstu Tehnikuma programmas “Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģija”, 4.kursa audzēkņi piedalījās Jelgavas Tehnikuma rīkotajā Latvijas profesionālās izglītības meistarības konkursā “Inženierkomunikāciju tehniķis”, kur Tehnikuma komanda ieguva 2.vietu.

Tā pat ir notikuši 4 apjomīgi semināri visu kursu audzēkņiem, kur personības izaugsmes treneri dalījās ar saviem pieredzes stāstiem no dzīves un pastāstīja par nepieciešamajām prasmēm, zināšanām un panākumus gūstošas personības iezīmēm, lai motivētu jauniešus saredzēt dzīves mērķi, lai katrs pats izprastu sevi, lai mācītos cītīgāk, kā arī motivētu tiekties augstāk pa karjeras kāpnēm un sasniegtu vairāk!

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*