Karjeras attīstības atbalsta pasākumi Ventspils Tehnikumā 2018./2019. m.g. 2. pusgadā

esf

Ventspils Tehnikumā jau no 2017.gada novembra sākuma tiek īstenoti pasākumi, kas saistīti ar noslēgtā sadarbības līguma ar Valsts izglītības attīstības aģentūru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu. Projekta specifiskais atbalsta mērķis ir uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs.

Projekta ietvaros 2018./2019. mācību gada 2.pusgada laikā Ventspils Tehnikumā jau notikuši 11 karjeras attīstības atbalsta pasākumi.

Tehnikuma audzēkņi ir apmeklējuši profesionālās izstādes, kas norisinājās Starptautiskā izstāžu centrā Ķīpsalā. Apmeklēja tādas izstādes kā, piemēram, “BALTTOUR 2019” 26. Starptautisko tūrisma izstādi, “Māja I 2019”, “AUTO MEHĀNIKA 2019”, kā arī jauno profesionāļu meistarības konkursu “SkillsLatvia 2019”. Izstāžu apmeklējumi palīdz izglītojamiem iepazīt izvēlētās profesijas un nozares jaunākās inovācijas un veido izpratni par nozares mainīgo darba tirgu. Savukārt, tie Tehnikuma audzēkņi, kuri ir nolēmuši turpināt mācības arī pēc Tehnikuma absolvēšanas, devās apmeklēt izstādi “Skola 2019”, lai izmantotu unikālu iespēju iegūt visaptverošu informāciju par mācību iestādēm Latvijā un ārvalstīs.

Tā pat ir notikuši 6 lielāki un mazāki semināri visu kursu audzēkņiem, kur personības izaugsmes treneri dalījās ar saviem pieredzes stāstiem no dzīves un pastāstīja par nepieciešamajām prasmēm, zināšanām un panākumus gūstošas personības iezīmēm, lai motivētu jauniešus saredzēt dzīves mērķi, lai katrs pats izprastu sevi un lai mācītos cītīgāk, kā arī motivētu tiekties kāpt augstāk pa karjeras kāpnēm un sasniegtu vairāk! Ventspils Tehnikuma jaunieši to noteikti ir pelnījuši!

Jāsaka liels paldies arī visos pasākumos iesaistītajiem pedagogiem. Jūsu līdzdalība un atbalsts ir ļoti nozīmīgs. Paldies ikkatram no Jums! Novēlu, lai arī nākamajā mācību gadā izdodas būt tik pat produktīviem un ieinteresētiem jauniešu karjeras attīstības atbalsta sniegšanā.

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*