Latvijas meistarības konkursā “Elektrotehniķis 2019” uzvar Ventspils Tehnikuma audzēkņi

elektriki

Ventspils Tehnikumā 2019. gada 21. un 22. martā norisinās Latvijas Republikas Profesionālais meistarības konkurss “ELEKTROTEHNIĶIS 2019”.
Konkursā tika pārstāvētas 5 izglītības iestādes – Rīgas Valsts Tehnikums, Liepājas Valsts Tehnikums, Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskola, Rīgas Tehniskā Koledža un Ventspils Tehnikums. Ventspilniekus šajā konkursā pārstāvēja 3.kursa topošie elektriķi Gints Zariņš un Ģirts Račkauskis.

Konkurss sastāvēja no teorētisko zināšanu pārbaudes testa, principiālās elektriskās shēmas izstrādes atbilstoši darba uzdevumam un elektriskās shēmas instalācijas montāžas atbilstoši darba uzdevumam.

Konkursam tika pieaicināti arī augstas klases eksperti, kas vērtēja izglītojamos – Gatis Arajums, Andris Krūmiņš Schneider Electric pārstāvji, Māris – Valdis Kalniņš, Osvalds Makreckis LDDK (Latvijas darba devēja konfederācijas pārstāvji, kā arī pārstāve no VISC (Valsts izglītības satura centrs) Dace Ozoliņa.

Par konkursa uzvarētājiem kļuva Ventspils Tehnikuma audzēkņi Ģirts Račkauskis un Gints Zariņš. 2. vietā ierindojās Rīgas Valsts Tehnikuma izglītojamie Vadims Konošonoks un Olga Gaidele, bet Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskola ierindojās 3.vietā. Viņus pārstāvēja Lauris Dravants un Nauris Grudulis.

Liels padies par atbalstu Ventspils Tehnikuma draugiem Schneider Electric un SIA “VK Terminal Services”.

Informāciju sagatavoja:
Solvita Pleinica
Tālr: + 371 22007768
e-pasts: solvitapleinica@gmail.com

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*