Rīgas Valsts tehnikuma Mašīnbūves nodaļas audzēkņi viesojas Ventspilī

FB_IMG_1560600572216

Rīgas Valsts Tehnikuma Mašīnbūves nodaļas 1.un 2.kursa audzēkņi apmeklēja Ventspili, lai iepazītos ar Eiropas un Austrālijas tirgus līderi- Šveices koncerna Bucher Industries AG apakšuzņēmuma Bucher Municipal meitasuzņēmumu SIA Bucher Municipal, kas ražo komunālos transportlīdzekļus ielu un sniega tīrīšanai privātām un publiskām vajadzībām. Ekskursijas laikā jaunieši tika iepazīstināti ar uzņēmumu, darba procesu, jaunākajām tehnoloģijām, kas tiek izmantotas ikdienas darbā un saņēma atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Pēc ekskursijas uzņēmumā jauniešiem devās uz Ventspils Tehnikumu, kur piedalījās praktiskajās nodarbībās ko vadīja profesionālo mācību priekšmetu skolotājs Egils Sproģis.
FB_IMG_1560600554440

Nodarbību laikā jaunieši pilnveidoja savas zināšanas par pieejamajiem mācību materiāliem mašīnbūves tehniķiem un CPV operatoriem e-vidē https://cnc4change, iepazinās ar aplikācijas saturu e-vidē inženieriem un mašīnbūves tehniķiem ,,Taper”, Ventspils Tehnikuma metodisko materiālu uzdevumu krājumu metālapstrādē, kā arī Ventspils tehnikuma audzēkņu mašīnbūves tehniķu mācību procesā izgatavoto detaļu klāstu.

Jauniešiem bija iespēja piedalīties praktiskajā nodarbībās – spirālurbju asināšanā ar speciālo asināšanas iekārtu ,,VERTEX”, ½’’ cauruļvītnes uzgriešanā ar speciālo ,,ROTENBERGER SUPERTRONIC 3SE” vītņu griešanas iekārtu, tērauda detaļas noslīpēšanā ar CPV plakanslīpmašīnu ,,JONES & SHIPMAN 524 EASY”, saplākšņa suvenīru iegravēšanā ar CPV apstrādes koka frēzi ,,HIGH-Z S-1400T”.

Paldies Ventspils Tehnikuma Metālapstrādes, autotransporta, inženiermehānikas struktūrvienības vadītājai Ingai Rogai, karjeras konsultantei Ritai Bergmanei un profesionālo mācību priekšmetu skolotājam Egilam Sproģim par sadarbību un iespēju būt pieredzes apmaiņā, kuras laikā tika pilnveidotas profesionālās prasmes.

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*