Ventspils Tehnikumā tika organizēts seminārs par tēmu “Kad ir laiks izzināt sevi!”

met
20190416_114641

2019. gada 16.aprīlī, PIKC “Ventspils Tehnikums” skolas aktu zālē notika seminārs, kuru vadīja iedvesmojošs personības izaugsmes treneris – Aleksis Daume.

Seminārā “Es – neatkārtojama personība” piedalījās tehnikuma 1. kursu programmas “Datorsistēmas” un 2.kursu “Viesnīcu pakalpojumi” audzēkņi. Seminārā personības izaugsmes treneris lika jauniešiem padomāt par sevi kā par personību un individualitāti. Aleksis Daume aizrāva Tehnikuma audzēkņus ar saviem pieredzes stāstiem no darba prakses un ģimenes atpūtas braucieniem, tādā veidā vienkārši izskaidrojot audzēkņiem par brieduma veidošanos, tā ietekmi un pārmaiņām uztverē, kas ir neatņemama sastāvdaļa nākotnes karjeras veidošanā attiecībās pašam ar sevi, kolēģiem un apkārtējiem cilvēkiem.

Tehnikuma audzēkņi bija ļoti apmierināti ar seminārā aktualizēto tēmu un ieteica, ka šāda veida seminārus noteikti vajadzētu organizēt vēl. PALDIES semināra vadītājam Aleksim Daumem.

Pasākums notika ar projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu.

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*