Ventspils Tehnikuma audzēkņi apmeklēja izstādi “SKOLA 2020″

IMG-20200228-WA0000

2020. gada 28. februārī karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāna ietvaros Ventspils Tehnikuma audzēkņi apmeklēja ikgadējo starptautisko izglītības izstādi “Skola 2020” Ķīpsalā.

Pasākuma mērķis – iegūt visaptverošu informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, lai jaunieši plānotu savu turpmāko izglītības karjeru.

Izstādē varēja uzzināt vairāk par Latvijas un ārvalstu augstskolu un citu mācību iestāžu piedāvājumu, jaunajām mācību programmām, interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu.

Jauniešiem bija iespēja apmeklēt pasākumu dalībnieku stendus, bija pieejamas mācībspēku un studentu konsultācijas, profesiju “pielaikošana” un citas aktivitātes.

Skolēni varēja uzzināt, kā izvēlēties to, kas interesē un saskan ar nākotnes plāniem, kā arī virkni citas atbildes.

Izstādē piedalījās valsts un privātās augstskolas, profesionālās izglītības kompetences centri, koledžas, tehnikumi un profesionālās vidusskolas un mācību centri.

Sagatavoja
Ventspils Tehnikuma pedagogs-karjeras konsultants
Rita Zingberga

Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*