Ventspils Tehnikuma audzēkņi apmeklēja izstādi “TECH INDUSTRY 2019″

logo
bilde

2019. gada 28. novembrī Karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāna ietvaros Ventspils Tehnikuma programmas “Inženiermehānika” 1., 2. un 3.kursu audzēkņi apmeklēja lielāko un nozīmīgāko nozares izstādi Baltijas reģionā “TECH INDUSTRY 2019″ Rīgā, Ķīpsalā. Pasākuma mērķis – veicināt jauniešu interesi par inženierzinātnēm, iepazīties ar jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un inovācijām, informēt jauniešus par izglītības un karjeras iespējām nozarē.

Izstādē tika demonstrētas modernākās metālapstrādes, rūpnieciskās un mašīnbūves iekārtas, elektroinstrumenti, metālizstrādājumi, automatizācijas sistēmas, bilde3hidraulika, ražošanas materiāli, mēriekārtas, gāzes apgādes iekārtas, elektronika un elektrotehnika, noliktavu aprīkojums, iekraušanas un izkraušanas tehnika, kā arī citas iekārtas, materiāli un tehnoloģijas.

Audzēkņiem bija iespēja tikties ar iekārtu ražotājiem no visas pasaules un skatīt grandiozas jaunāko iekārtu, instrumentu un tehnoloģiju demonstrācijas; iepazīties ar nozares uzņēmuma spektru, potenciālajiem darba devējiem, kuri piedalās izstādē. Pēc izstādes apmeklēšanas jaunieši atzina, ka bija noderīgi praktiski aplūkot iekārtu darbību, tādējādi labāk izprast to lietošanu. Audzēkņiem jo īpaši patika demonstrācijas par jaunākajiem darba galdiem, metināšanas simulatori, izmēģināt metināt ar 3D brillēm, robotizēta metināšana un lāzergriešana.

Karjeras attīstības atbalsta pasākums projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*