Ventspils Tehnikuma audzēkņi piedalījās meistarklasē

met
meistarklase4junijs

2019. gada 4.jūnijā, PIKC “Ventspils Tehnikums” skolas telpās notika meistarklase programmas “Tūrisma pakalpojumi”, “Viesmīlības pakalpojumi” un “Inženiermehānika” 1.kursu audzēkņiem, kuru vadīja publiskās runas trenere Edīte Irbe.

Meistarklase notika nelielā grupā, kuras laikā jaunieši apguva teoriju par runas kultūru un praktizēja prasmi uzstāties. Meistarklase notika ar mērķi, lai uzlabotu savas prezentēšanas prasmes, argumentēti atbildētu uz jautājumiem un pilnveidotu jauniešu runas kultūru. Šīs prasmes jauniešu izvēlētās profesijas apguvē ir ļoti nozīmīgas. Tās nemitīgi trenējot un pilnveidojot, var daudz ātrāk un veiksmīgāk veidot savu darba karjeru.

Jaunieši bija ļoti apmierināti. Meistarklases laikā pasniedzēja likta arī nedaudz mulst, jo lika izkāpt no savas komforta zonas un pārvarēt stresu, publiski uzstājoties, kaut vai tikai savā draugu lokā. Jauniešiem tas ir pirmais solis uz savas vērtības apzināšanos un sevis pilnveidošanu.

Pasākums notika ar projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu.

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*