Ventspils Tehnikuma direktore Kristīne Vāgnere saņem Ventspils pilsētas apbalvojumu

index

2019. gada 2. augustā Rātslaukumā Ventspils Pilsētas svētku atklāšanas pasākumā tika pasniegti Ventspils pilsētas domes apbalvojumi. Ventspils pilsētas domes Balvu par aktīvu, mērķtiecīgu darbu, nozīmīgu ieguldījumu Ventspils Tehnikuma attīstībā un profesionālās izglītības prestiža celšanu saņēma Ventspils Tehnikuma direktore Kristīne Vāgnere.

Ventspils Tehnikuma pedagogu un darbinieku saimei ir patiess prieks un lepnums par K.Vāgnerei piešķirto apbalvojumu un pateicība, ka Ventspils Pilsētas dome ir novērtējusi direktores ieguldījumu.

Ventspils Tehnikuma attīstības mērķi ir lieli un K. Vāgneres vadībā ciešā sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi, izvirzītie mērķi arvien vairāk gūst apveidu dzīvē, kļūstot par mūsdienīgu izglītības iestādi ar konkurētspējīgu pedagogu komandu un sakārtotu mācību vidi. Paldies Ventspils pilsētas pašvaldībai par atbalstu un novērtējumu! Paldies K.Vāgnerei par mērķtiecību, motivāciju komandas darbam un kopīgajam veikumam, kā arī iedvesmojošo smaidu, kuru skolas komanda saņem ik dienu.

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*