Ventspils Tehnikuma jaunie metinātāji praktizējas meistarklasē

met
IMG-20181212-WA0014_meistarklase MMA_MAG_JG_2018

2018. gada 12.decembrī, Ventspils Tehnikuma skolas metinātavā notika meistarklase “Mehanizētās un automatizētās metināšanas procesu pielietojums ražošanā” programmas “Metālapstrāde” (Rokas lokmetinātājs (MMA), lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)) 1. kursu audzēkņiem, kuru vadīja nozares profesionālis Māris Zvirbulis.

Meistarklases “Mehanizētās un automatizētās metināšanas procesu pielietojums ražošanā” laikā jaunieši iepazinās ar manuāla un mehanizētā/automatizētā metināšanas procesa salīdzinājumu, mehanizēto un automatizēto metināšanas procesu pielietojumu Latvijas un Baltijas uzņēmumos, kā arī piedalījās praktiskajā metināšanā ar mehanizēto un automatizēto metināšanas procesu iekārtām un metināšanas tehnoloģijām.

Pasākums notika “Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros” pasākuma “Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” projekts “Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros”, vienošanās Nr. 7.2.1.2./15/I/001
ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Solvita Pleinica
Ventspils Tehnikuma direktores vietniece audzināšanas darbā
Tālr: + 371 22007768
e-pasts: solvitapleinica@gmail.com

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*