Ventspils Tehnikumā norisinājās karjeras izvēles pasākums ĒNU DIENA 2020

IMG_20200212_140841_645

2020. gada 12. februārī Ventspils Tehnikumā norisinājās ĒNU DIENA 2020. Tā ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1. – 12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Noslēgusies arī Ēnu diena Ventspils Tehnikumā. Apzinīgie un entuziasma pilnie ēnotāji darbojās automehānikas un metālapstrādes darbnīcās, mācību restorānā “Akvārijs” un Projektu nodaļā. Ļoti priecājamies par šodienas ēnotājiem un gaidām savu audzēkņu rindās! Pateicamies mūsu skolas darbiniekiem, kuri uzņēma ēnotājus un padarīja šo dienu izklaidējošu un interesantu.

Sakām paldies Ventspils Tehnikuma pedagogiem – Ēnu devējiem Egilam Sproģim, Tomam Guntaram Čačem, Mārim Jansonam, Annai Piktai, Ritai Zingbergai un projektu vadītājiem Elvim Binderam-Čoderam un Intai Reinholdei. Īpašs paldies Ventspils Tehnikuma direktorei K.Vāgnerei-Davidovai un pasākuma atbalstītājiem – Albertam Kozlovam, Gundegai Ruciņai, Ingai Rogai, Ilzei Mūrniecei un Ievai Pastorei

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*