Norisinājās konkursa “PROFS 2019″ Kurzemes reģionālais pusfināls

profs

2019. gada 22. novembrī Ventspils Tehnikumā norisinājās konkursa “PROFS 2019″ Kurzemes reģionālais pusfināls. Šajā pusfinālā sacentās piecas komandas – divas no Ventspils Tehnikuma, divas no Liepājas Valsts tehnikuma un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda.

LBAS (Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība) trešo gadu šajā projektu periodā organizē konkursu profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem PROFS. Konkursa mērķis ir veicināt profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt viņu izpratni par sociālo dialogu.

Šogad konkursā piecos reģionālajos pusfinālos ir piedalījušās 26 komandas no 22 vidējās profesionālās izglītības iestādēm.

Profesionālo izglītības iestāžu komandas prezentēja savus mājas darbus konkursa laikā, notika viktorīna par darba tiesību, darba aizsardzības un sociālā dialoga tēmām, kā arī katra komanda uz vietas risināja vairākas situācijas saistībā ar darba vides un tiesiskajām attiecībām.

Sakām paldies Ventspils Tehnikuma komandu audzēkņiem un pedagogam Andai Brikainei, kura jauniešus mērķtiecīgi gatavoja konkursa pusfinālam. Īpašs paldies Ventspils Tehnikuma direktorei K.Vāgnerei-Davidovai un konkursa atbalstītājiem – Ilzei Mūrniecei un viņas jauniešiem, Oļegam Davidovam, Lienei Valdmanei un Ventspils Tehnikuma jauniešu korim, Uldim Bergmanim, Sanitai Ziemelei, Jānim Zālītim, Gundegai Ruciņai, Daigai Latererei un Ventspils Tehnikuma pašpārvaldes aktīvistiem, Elvim Binderam-Čoderam, Ritai Zingbergai un Sarmītei Zībergai.

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*