Ventspils Tehnikumā notika skolas padomnieku konventa sanāksme

DSC_6357 copy

2018. gada 3.janvāri, Ventspils Tehnikumā notika skolas padomnieku konvents, kurā apsprieda nozīmīgus jautājumus mācību iestādes attīstībai. Konventā piedalījās konventa locekļi un uzaicinātās personas, kuras ir savas jomas speciālisti.

Ventspils Tehnikuma konventā darbojas Ventspils pilsēta domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Izglītības un zinātnes ministrijas departamenta eksperte Laura Višķere, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvis Salvis Roga, Latvijas darba devēju konfederācijas pārstāve Simona Groša, Ventspils Brīvostas pārvaldes pārvaldnieka vietnieks Igors Udodovs un Kurzemes plānošanas reģiona izglītības eksperte Ingrīda Muraškovska.

DSC_6364 copy

Konventa darba kārtībā apsprieda Ventspils Tehnikuma attīstības un investīciju stratēģija 2015.-2020.gadam un plānotās investīcijas, izglītojamo uzņemšanas rezultāti Ventspils Tehnikumā 2017./2018.mācību gadā un plānotā uzņemšana 2018./2019.mācību gadā, informācija par ESF projekta “Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos” atbilstoši SAM 8.5.1. norises gaitu, problēmas, risinājumi, sadarbības uzlabošanas piedāvājumi. Tika uzklausīti konventa locekļu viedokļi un iespējamie risinājumi problēmjautājumiem.

Ventspils Tehnikuma padomnieku konventa galvenais mērķis ir veicināt skolas attīstību, nosakot tās darbības stratēģiskos virzienus atbilstoši valsts tautsaimniecības vajadzībām. Padomnieku konvents konsultē skolas vadību attīstības stratēģijas jautājumos un atbalsta skolas materiālo un finansiālo resursu veidošanu. Konventā ir Ventspils pašvaldības, Izglītības un zinātnes ministrijas, uzņēmējus un darba devējus apvienojošu organizāciju pārstāvji, kuru pamatdarbs nav Ventspils Tehnikumā un kuri ar savu profesionalitāti un darba pieredzi var veicināt skolas attīstību.

Informāciju sagatavoja:
Solvita Pleinica
Ventspils Tehnikuma sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: + 371 22007768
E-pasts: solvitapleinica@gmail.com

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*