Ventspils Tehnikuma pedagogu vizīte Priekuļu tehnikumā

IMG-20181130-WA0004

2018. gada 29. un 30. novembrī Ventspils Tehnikuma pedagogi Lāsma Lēruma, Nauris Varņeckis un Māra Kalneja, kuri īsteno izglītības programmu “Datorsistēmas, datubāzes un datortīkli” (kvalifikācija “Datorsistēmu tehniķis”), viesojās PIKC “Priekuļu tehnikums”, lai iepazītos ar programmas tehnisko un metodisko nodrošinājumu.

“Vizītes pirmajā dienā iepazināmies ar mācību telpām, kurās tiek realizēta programma, izzinājām kolēģu mācīšanas pieeju, dalījāmies pieredzē. Bijām pārsteigti, ieraugot PIKC “Priekuļu tehnikums” pedagogu veidotās un ar IKT rīkiem aprīkotās mācību telpas, kas pielāgotas attiecīgajam priekšmetam.”

Vizītes otrajā dienā pedagogi piedalījās meistarklasēs, devās ekskursijā pa skolas telpām – mācību laboratorijām, klasēm, bibliotēku, muzeju, kā arī tikās ar audzēkņiem. Piedaloties meistarklasēs, pedagogi ieguva zināšanas un prasmes par Google Classroom izmantošanas iespējām mācību procesā (meistarklasi vadīja PIKC “Priekuļu tehnikums” pedagogi Jānis Brakšs, Inese Udrovska), priekšstatu par citādāku blokshēmu, algoritmu un loģisku uzdevumu veidošanu, izmantojot puzli kā mācību līdzekli (meistarklasi vadīja PIKC “Priekuļu tehnikums” pedagoģe Inese Simkeviča). PIKC “Ventspils Tehnikums” pedagoģe Māra Kalneja vadīja meistarklasi “IKT rīku pielietošana starppriekšmetu saiknes nodrošināšanā”. Pedagogi augstu vērtē meistarklasēs iegūtās zināšanas, apsver iespēju mācību procesā izmantot klasvadības sistēmu Google Classroom un ir īpaši gandarīti par gūto pieredzi, radoši mācot algoritmus.

Sadarbība starp abu tehnikumu pedagogiem, kuri pārstāv programmu “Datorsistēmas, datubāzes un datortīkli”, ilgst jau vairākus gadus, un pedagogi nākamajā mācību gadā plāno izstrādāt un īstenot mācību apmaiņu programmu.

Informāciju sagatavoja:
Solvita Pleinica
Ventspils Tehnikuma direktores vietniece audzināšanas darbā
Tālr: + 371 22007768
e-pasts: solvitapleinica@gmail.com

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*