Norisinās Erasmus+ projekts ar dalībvalstīm no Vācijas, Polijas un Ungārijas

Capture

Ventspils Tehnikumā no 2018. gada 15. – 21. aprīlim norisināsies Erasmus+ projekta pasākums ar nosaukumu “Ariadnes pavediens – izeja no Eiropas izglītības un profesionālās orientācijas labirinta” (Der Faden der Ariadne – Ein Ausweg aus dem europäischen Labyrinth der Bildungs- und Ausbildungsorientierung, projekta Nr. 2016-1-DE03-KA219-023117_4).

Projektā piedalīs Ventspils Tehnikuma audzēkņi un pedagogi, bet projekta ciemiņi ieradīsies no Polijas, Ungārijas un Vācijas. Kopumā projektā piedalīsies 24 jaunieši un viņu pavadošie pedagogi.

Projekta mērķis ir profesionālās orientācijas veicināšana, bet virsmērķis ir ļaut projekta dalībniekiem – skolu audzēkņiem apzināties Eiropas iekšējā un ārējā tirgus iespējas, apsvērt to kā darba platformu savas karjeras izvēlē un gūt pieredzi no savstarpējās sadarbības.

Projekta dalībnieki vienas nedēļas laikā apmeklēs dažādu nozaru uzņēmumus, delegācija tiks iepazīstināta ar mācību iestādes programmām, darbosies daba grupās, dosies ekskursijās pa pilsētu, kā arī iepazīs mūsu valsts galvaspilsētas lielākos kultūras objektus.

Projekta partneri ir Vācijas Lērtes ģimnāzija (Gymnasium Lehrte), Ventspils Tehnikums, Ungārijas Kecskeméti Bolyai János Gimnázium un Polijas Zespol Szkol w Jezowem.

Ventspils Tehnikumu pārstāvēs 6 audzēkņi un pavadošie pedagogi Varvara Gašenko un Māris Jansons.

Informāciju sagatavoja:
Solvita Pleinica
Ventspils Tehnikuma sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: + 371 22007768
E-pasts: solvitapleinica@gmail.com

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*