Ventspils Tehnikuma volejbola komandas piedalās finālposma sacensībās Rīgā

IMG-20180411-WA0004

Ventspils Tehnikuma meiteņu un zēnu volejbola komandas, 2018. gada 7. aprīlī, devās uz lielākajām Latvijas mēroga skolēnu sacensībām volejbolā – “TOP kauss 2018”, kuras norisinājās jau 17. reizi! No kopā pārstāvētām 123 izglītības iestādēm, Ventspils Tehnikuma audzēkņi pārstāvēja 1.grupu (Jaunieši, 1998./2001.dz.g.) un 2. grupu (Jaunietes 1998./2001.dz.g.).

Ventspils Tehnikuma meiteņu komandai apakšgrupā nācās mēroties spēkiem ar Preiļu Valsts ģimnāziju, Maltas vidusskolu, Gulbenes 2.vidusskolu un Balvu Valsts ģimnāziju. Zēnu komandai apakšgrupā pretī stājās Valkas J.Cimzes ģimnāzija, Mežmalas vidusskola, Cēsu Valsts ģimnāzija un Rīgas Āgenskalna Valsts ģimnāzija.
Gan zēnu, gan meiteņu komandām atdodot laukumā visus spēkus un enerģiju, tomēr labāko komandu 16-iekā ierindoties neizdevās. Taču panākums ir tas, ka jau otro gadu pēc kārtas Ventspils Tehnikuma zēnu un meiteņu volejbola komandas piedalās FINĀLposmā Rīgā!

Meiteņu komandā spēlēja: Jolanta Konstantinoviča, Olīvija Ceļapītere, Estere Lastovska, Lana Nikolajeva, Marta Elizabete Briede un Ketija Zērvēna.
Zēnu komandā spēlēja: Rets Baumanis, Valdis Vilbrants, Niks Puriņš, Arturs Lagzdenbergs, Endijs Skolmeistars, Rihards Pētersons, Aleksis Rozenbergs un Roberts Larionovs. Ventspils Tehnikuma volejbola treneris Edgars Zviedrāns saka, paldies, Ventspils Tehnikuma vadībai par to, ka skolas komanda jau otro gadu var braukt uz finālposmu Rīgā un paldies meitenēm un zēniem par pašatdevi un cīņas sparu!

Informāciju sagatavoja:
Solvita Pleinica
Ventspils Tehnikuma sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: + 371 22007768
E-pasts: solvitapleinica@gmail.com

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*