Ventspils Tehnikums atzīmēs Latvijas 100. gadadienu ar svētku koncertu

2018. gada 15.novembrī, plkst. 10:00 teātra namā “Jūras vārti” notiks Ventspils Tehnikuma organizēts svētku koncerts par godu Latvijas 100. gadadienai. Svētku koncertu tiešraidē varēs varēto Ventspils pilsētas portālā

Svētku koncertā būs iespēja noklausīties Latvijas pazīstamu mūziķu Daumanta Kalniņa un Ivo Fomina priekšnesumus, kā arī popgrupas “Jūras akmentiņi” izpildītās dziesmas, kuras tapušas pedagoģes Lūcijas Boitmanes vadībā. Īpaša vieta atvēlēta Ventspils Tehnikuma korim, kuru vada Latvijā pazīstamais diriģents Ints Teterovskis. Muzikālo priekšnesumu skanējumu papildinās Ventspils bigbends Renāra Lāča vadībā. Deju priekšnesumus nodrošinās deju studijas “Prieks” audzēkņi un vadītāja Everita Panfiļonoka, kā arī Ventspils augstskolas jauniešu deju kolektīvs “Strautuguns” un viņu vadītāja Ineta Judzika.

Svētku koncerta laikā tiks pasniegti arī atzinības raksti Ventspils Tehnikuma pedagogiem un darbiniekiem par ieguldījumu skolas attīstībā.

Kā gaidītākais pasākuma notikums būs jaunizveidotās Ventspils Tehnikuma himnas pirmatskaņojums, kas būs skolas dāvana Latvijai dzimšanas dienā. Ventspils Tehnikuma himnas teksta autors ir dzejnieks un mūziķis Guntars Račs, bet mūzikas autors ir Tomass Kleins. Himnu izpildīs mūziķis Ivo Fomins, Ventspils Tehnikuma audzēknis Mareks Jaskuļskis, Ventspils bigbends un skolas koris.

Pēc pasākuma teātra namā, plkst. 13:00, Ventspils Tehnikuma audzēkņi dosies uz parku pie strūklakas “Saules laiviņas”, kurā iestādīs liepu kā dāvanu Latvijai un pilsētai svētkos.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību un projektu “Latvija skolas soma”.

Ventspils Tehnikums vēl Saules mūžu Latvijai un tās tautai!

Informāciju sagatavoja:
Solvita Pleinica
Ventspils Tehnikuma sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: + 371 22007768
E-pasts: solvitapleinica@gmail.com

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*