Ventspils Tehnikums stiprinās audzēkņu piesaisti profesionālajai izglītībai

EUURBAN

30.04.2020

Lai stiprinātu audzēkņu piesaisti profesionālās izglītības ieguvei Ventspils Tehnikumā, izstrādāta Ventspils Tehnikuma paaudžu mārketinga stratēģija, kas tuvāko divu gadu laikā paredz daudzveidīgas aktivitātes jauniešiem no 13-16 gadiem un pieaugušajiem no 30-50 gadiem. Stratēģijas izstrādes un ieviešanas mērķis ir sekmēt informētību par profesionālās izglītības iespējām Ventspils Tehnikumā, visaptveroši iepazīstināt ar Tehnikuma mācību vidi un personālu, kā arī sniegt izpratni par karjeras un izglītības iespējām pēc profesionālās izglītības iegūšanas.

Ventspils Tehnikuma paaudžu mārketinga stratēģija paredz īstenot sabiedrības informēšanas aktivitātes, ņemot vērā konkrēta gadagājuma Latvijas iedzīvotāju informācijas iegūšanas paradumus, kas iepriekš noskaidroti īpaši šim mērķim veiktā iedzīvotāju aptaujā. Ieviešot stratēģiju, tiks sagatavota daudzveidīga informācija par Ventspils Tehnikuma izglītības iespējām un mācību vidi atbilstošos komunikācijas kanālos, piemēram sociālajos medijos.

„Mūsdienās profesionālās izglītības audzēkņi var veidot lielisku karjeru un darīt labi apmaksātu un aizraujošu darbu. Izglītības ieguves laikā apgūtās specializētās zināšanas un praktiskās iemaņas ir tieši tas, kas nepieciešams darba devējiem. Projekta „Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” prioritāte ir darbavietas un prasmes vietējā ekonomikā. Ventspils Tehnikuma izglītība ir konkurētspējīga, tā sniedz plašas iespējas gan turpmākajai karjerai, gan izglītībai, līdz ar to ir svarīgi nodrošināt objektīvu un daudzpusīgu informāciju mūsdienīgos informācijas kanālos, lai jaunieši un arī pieaugušie savus nākotnes lēmumus par izglītību nebalsta stereotipos un aizspriedumos,” akcentē „Ventspils Tehnikuma” direktore Kristīne Vāgnere.

Stratēģijas izstrādāta projekta „Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (Next Generation Micro Cities of Europe) ietvaros, kura īstenošanas mērķis ir veicināt Ventspils ekonomiku un biznesa vidi. Projektā ieviestie inovatīvie risinājumi attīstīs darba spēka prasmes un kapacitāti, kā arī sniegs labvēlīgus priekšnosacījumus uzņēmējdarbības attīstībai un jaunu darba vietu radīšanai. Plānots, ka projekta īstenošanas rezultātā pieaugs audzēkņu skaits, īpaši informācijas un komunikāciju tehnoloģiju programmās.

Papildu informācijai:

„Ventspils Tehnikums” ir mūsdienīga, prestiža, uz zināšanām un kvalitāti balstīta sākotnējās profesionālās izglītības un tālākizglītības iestāde, kā arī profesionālās izglītības metodiskais centrs. 2011. gadā iegūts profesionālās izglītības kompetenču centra statuss. „Ventspils Tehnikums” nodrošina Kurzemes reģiona tautsaimniecības vajadzībām atbilstoši kvalificēta un Eiropas Savienības kopējā darba tirgus prasībām atbilstoša darbaspēka sagatavošanu vairākās nozarēs un kvalifikācijas līmeņos. „Ventspils Tehnikumā” profesionālo izglītību iegūst vairāk nekā 700 audzēkņu.

Papildu informācija:
Kristiāna Lemberga
Ventspils Tehnikuma
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 20065505
e-pasts: aktuali@ventspilstehnikums.lv

Komentēt

*

*

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti.*